حسین شادمهر
حسین شادمهرنویسنده
حسين شادمهر، كارشناس مهندسی صنايع و كارشناس ارشد مديريت اجرايی (مديريت استراتژيك) است. وی علاوه بر فعاليت‌های پژوهشی و مطالعاتی، داراي بيش از ۱۵ سال سابقه اجرايی و مديريتی در صنايع ماشين‌سازی، خودروسازی و نفت و گاز می‌باشد.
مؤسس، سردبير و عضو هيئت علمی مجله تخصصی مهندسی صنايع (سامانه) بوده و هم اكنون علاوه بر سمت مديريتی در صنعت خودروسازی، مشاور در زمينه‌ سيستم‌ها و مديريت (مديريت و برنامه‌ريزي استراتژيك، مديريت زنجيره تامين، سيستم‌های نگهداری و تعميرات) نيز می‌باشد.
علی اکبر کاویانی
علی اکبر کاویانینویسنده، مسئول فنی وب‌سایت
علی اکبر کاویانی، مهندس صنایع (تحلیل سیستم)، حدود دو دهه به عنوان مدرس و مشاور رایانه و فن‌آوری اطلاعات در ایران و امارات فعالیت داشته است. تمرکز او در این گروه بر روی «ارتباط با مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی» است. وی در حال حاضر میزیانی وب AliHosting را سرپرستی می‌کند.
امیر حسین کلهر
امیر حسین کلهرنویسنده
امیرحسین کلهر مشاور و استراتژیست بازاریابی دیجیتال است و مدت ۷ سال است که مدیر و مشاور شرکت‌ها و سازمان‌ها در صنایع مختلف می‌باشد. وی دانشجوی MBA گرایش مدیریت استراتژی دانشگاه تهران و مدیر عامل آژانس دیجیتال مارکتینگ دارت است و زمینه تخصصی و تحقیقاتی او، طراحی استراتژی برای کسب و کارها در فضای دیجیتال، بازاریابی درون‌گرا، بازاریابی محتوایی و همچنین استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است.
صادق رشیدی
صادق رشیدینویسنده
صادق رشیدی، مدرس دانشگاه عضو انجمن تخصصی نظام مهندسی ، موسس شرکت بازرگانی و بازاریابی در زمینه صنعتی ، ۸ سال تجربه فعالیت در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی و ماشین آلات راهسازی دارد. تجارب او در حوزه‌های طراحی و مهندسی فروش و بازاریابی و ارتباط موثر با مشتریان می باشد. کارشناس ارشد مکانیک و علاقمند جهت فعالیت به صورت تخصصی در زمینه های تحقیق و فعالیت در زمینه کسب و کار، با تمرکز بر مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد.
نیما شفیعی
نیما شفیعینویسنده
نیما شفیعی بهشتی، کارشناس ارشد مهندسی صنایع است که علاوه بر فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی، دارای ۵ سال سابقه پیاده‌سازی CRM در حوزه‌های خدماتی و خرده‌فروشی می‌باشد.
محمد تیموری
محمد تیمورینویسنده
محمد تیموری کارشناس مدیریت صنعتی و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی در گرایش بین الملل است. وی علاوه بر فعالیت‌های پژوهشی، مطالعاتی و چاپ چندین مقاله بین المللی، دارای بیش از ۶ سال سابقه اجرایی و مدیریتی در زمینه پوشاک، معماری داخلی و نفت و گاز می‌باشد. او در حال حاضر مدیر بازرگانی خارجی شرکت دانش بنیان شب کهربا است و در کنار آن، به مشاوره در زمینه واردات، صادرات و گمرک می‌پردازد.
جواد برقی
جواد برقینویسنده
تحصیلاتش را در رشته مهندسی برق انجام داده و پروژه‌های متعددی با نرم افزار متلب اجرا کرده است. چند سالی است به تدریس و آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد و حوزه تخصصی‌اش، زبان انگلیسی کسب و کار می‌باشد.
سارا خلوصی
سارا خلوصینویسنده
سارا خلوصی، کارشناس مهندسی صنایع و مدرس زبان انگلیسی است که به تحقیق و ترجمه مقالات در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد. ایشان به صورت تمام وقت با گروه مدیریت ارتباط با مشتری همکاری دارند.
لیلا قلی پور
لیلا قلی پورنویسنده
کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات در گرایش تجارت الکترونیک. محقق و پژوهشگر در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری. علاقه مند به فعالیت تخصصی در زمینه کسب و کار با تمرکز بر مدیریت ارتباط با مشتری