علی اکبر کاویانی
علی اکبر کاویانینویسنده، مسئول فنی وب‌سایت
علی اکبر کاویانی، مهندس صنایع (تحلیل سیستم)، حدود دو دهه به عنوان مدرس و مشاور رایانه و فن‌آوری اطلاعات در ایران و امارات فعالیت داشته است. تمرکز او در این گروه بر روی «ارتباط با مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی» است. وی در حال حاضر میزیانی وب AliHosting را سرپرستی می‌کند.
حسین شادمهر
حسین شادمهرنویسنده
حسين شادمهر، كارشناس مهندسی صنايع و كارشناس ارشد مديريت اجرايی (مديريت استراتژيك) است. وی علاوه بر فعاليت‌های پژوهشی و مطالعاتی، داراي بيش از ۱۵ سال سابقه اجرايی و مديريتی در صنايع ماشين‌سازی، خودروسازی و نفت و گاز می‌باشد.
مؤسس، سردبير و عضو هيئت علمی مجله تخصصی مهندسی صنايع (سامانه) بوده و هم اكنون علاوه بر سمت مديريتی در صنعت خودروسازی، مشاور در زمينه‌ سيستم‌ها و مديريت (مديريت و برنامه‌ريزي استراتژيك، مديريت زنجيره تامين، سيستم‌های نگهداری و تعميرات) نيز می‌باشد.
صادق رشیدی
صادق رشیدینویسنده
صادق رشیدی، مدرس دانشگاه عضو انجمن تخصصی نظام مهندسی ، موسس شرکت بازرگانی و بازاریابی در زمینه صنعتی ، ۸ سال تجربه فعالیت در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی و ماشین آلات راهسازی دارد. تجارب او در حوزه‌های طراحی و مهندسی فروش و بازاریابی و ارتباط موثر با مشتریان می باشد. کارشناس ارشد مکانیک و علاقمند جهت فعالیت به صورت تخصصی در زمینه های تحقیق و فعالیت در زمینه کسب و کار، با تمرکز بر مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد.
جواد برقی
جواد برقینویسنده
تحصیلاتش را در رشته مهندسی برق انجام داده و پروژه‌های متعددی با نرم افزار متلب اجرا کرده است. چند سالی است به تدریس و آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد و حوزه تخصصی‌اش، زبان انگلیسی کسب و کار می‌باشد.