مجید برقی
مجید برقیمدیر وب‌سایت گروه مدیریت ارتباط با مشتری
مجید برقی، موسس گروه مدیریت ارتباط با مشتری است که به صورت تخصصی به آموزش، پژوهش و ارائه مشاوره به شرکت‌های خصوصی و دولتی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد. وی با ۱۸ سال تجربه فعالیت در صنایع هواپیماسازی، خودرو و فولاد، تجارب ارزشمندی را در بخش‌های بازاریابی، فروش و طراحی تجربه مشتری به دست آورده است. کارشناس مهندسی صنایع (تحلیل سیستم‌ها)،‌ کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی‌ (مارکتینگ)‌ و سرممیز بین‌المللی ایزو ۹۰۰۰ می‌باشد.
امید فدایی منش
امید فدایی منشعضو هیئت علمی
دکترای اقتصاد کاربردی دانشگاه Antwerp بلژیک، كارشناس ارشد راهبری کسب و کار (MBA) دانشگاه Carleton كانادا و كارشناس كامپيوتر است که قریب به ۲۰ سال سابقه فعالیت علمی و اجرایی دارد. وی پژوهشگر در علوم مدیریت (با تمرکز بر بومی‌سازی مفاهیم)، عضـو انجمـن اهـل قلـم ایـران (مولف ۹ عنوان کتاب پژوهش محور)، سخنران و مدرس دوره های آموزشی متعدد در سازمان‌های دولتی و خصوصی، مجری پروژه‌های مشاوره و بهسازی مدیریتی سازمان‌های دولتی و خصوصی است.
آرش شارقی
آرش شارقیعضو هیئت علمی
آرش شارقی مدرس و مشاور بهبود کسب و کار، دانش آموخته مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی و MBA گرایش استراتژی است که بیست سال سابقه اجرایی، مدیریتی و مشاوره در صنایع و شرکتها مختلف در حوزه های تولید، فروش، استراتژی، مذاکره و… دارد. او بیش از ۱۲ سال سابقه تدریس مباحث فروش، مذاکره و ارتباطات را در کارنامه خود دارد و موسس و مدیر گروه بامداد توسعه ایده، عضو گروه مطالعات بازار ارزش و عضو هیات مدیره شرکت روشنگران سحر است.
احسان مومنی
احسان مومنیعضو هیئت علمی
کارشناس ارشد مهندسی صنایع است که تخصص اصلی وی به کارگیری و پیاده سازی علوم تحلیل داده، داده کاوی و هوش تجاری در حوزه های تخصصی مهندسی صنایع است. دارای ۴ سال سابقه پیاده سازی پروژه های تحلیل داده و داده کاوی در کسب و کارهای مختلف می باشد.
محمدجواد کرباسیان
محمدجواد کرباسیانعضو هیئت علمی
محمد جواد کرباسیان، كارشناس مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار در گرایش مدیریت سیستمهای اطلاعاتی است. او از سال ۸۸ در طراحی و ساخت دستگاههای صنعتی و نیمه صنعتی، در سطوح مختلف اجرایی و مدیریتی مشغول به فعالیت بوده و برنامه ریزی راهبردی و اجرایی اکثر پروژه ها بر عهده وی بوده است. از سال ۹۰ عضو هیئت مدیره شرکت مبین طرح دانش گستر بوده و مسئولیت برنامه ریزی استراتژیک، مدیریت بازاریابی و مشاوره فنی در این شرکت را برعهده داشته است.
او سال ۹۳ و ۹۴ همزمان با گذراندن دوره کارشناسی ارشد، به مطالعه عمیق فضای بازار و طراحی فنی و ویژگیهای راه کارهای ارائه شده مدیریت ارتباط با مشتریان گذرانده است.
فرخ لقا جلالی
فرخ لقا جلالیعضو هیئت علمی
فرخ لقا جلالی ، دانش آموخته مهندسی نرم‌افزار و کارشناس ارشد MBA است که سابقه فعالیت ۱۵ ساله در شرکت مادیران و ارتباط تنگاتنگ کاری و آموزشی با ال جی مستقر در کره جنوبی را داشته است. مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی کلیه پرسنل و نمایندگان مرتبط، مدیریت سرویس و خدمات موبایل ال جی در سطح ایران و همینطور مدیریت فروش خدمات پس از فروش مادیران، همگی منطبق با آخرین استانداردهای ارائه شده در مرکز دانشگاهی ال جی کره جنوبی، مهمترین فعالیتهای او را در این مدت،شامل می‌شوند. وی اکنون در قالب مشاوره و بهبود روابط موثر با مشتریان و همین‌طور تدریس این مباحث، به صورت کارگاه آموزشی سفارشی برای سازمان‌ها، فعالیت دارد.