حضور مهندس مجید برقی در رادیو اقتصاد – برنامه رویش – ۹۷/۵/۳۱

//حضور مهندس مجید برقی در رادیو اقتصاد – برنامه رویش – ۹۷/۵/۳۱

چهارشنبه هفته گذشته، همزمان با عید سعید قربان،‌ برنامه رویش در رادیو اقتصاد با حضور  آقای مهندس مجید برقی به عنوان کارشناس مجری، در کنار آقای دکتر پرویز درگی به عنوان مهمان برنامه، با موضوع مدیریت دانش مشتری برگزار شد.

این برنامه از شنبه تا پنج شنبه صبح‌ها از ساعت ۸:۰۰ صبح به مدت ۵۵ دقیقه از موج FM ردیف ۹۸ مگاهرتز پخش می‌شود. برنامه چهارشنبه‌ها، به موضوعات مرتبط با بازاریابی و فروش می‌پردازد.

در این برنامه، موضوع مدیریت دانش مشتری از زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفت و به سوالات شنوندگان در این حوزه، پاسخ داده شد. فایل صوتی این برنامه را در دو بخش، در ادامه بشنوید.

 

 

 

بخش اول فایل صوتی حضور مهندس مجید برقی در برنامه رویش رادیو اقتصاد مورخ ۹۷/۵/۳۱ به عنوان کارشناس مجری با همراهی آقای دکتر پرویز درگی به عنوان مهمان برنامه با موضوع مدیریت دانش مشتری

 

 

 

بخش دوم فایل صوتی حضور مهندس مجید برقی در برنامه رویش رادیو اقتصاد مورخ ۹۷/۵/۳۱ به عنوان کارشناس مجری با همراهی آقای دکتر پرویز درگی به عنوان مهمان برنامه با موضوع مدیریت دانش مشتری

 

 

 

لینک پخش برنامه آرشیوی بر روی رادیو اقتصاد:

http://webapp.iranseda.ir/EpgRecordArchive.aspx?VALID=TRUE&epgId=139693016&chid=19

 

 

mm
ما از طریق ایجاد تجربه متفاوت برای مشتریان شما، برای کسب و کارتان ارزش ایجاد می‌کنیم. مشاورین ما با تخصص در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری در کنار شما هستند تا متناسب‌ترین نرم‌افزار CRM را از بین ده‌ها گزینه موجود در بازار انتخاب کنید و سفارشی‌سازی فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را بر اساس نقشه سفر مشتریان‌تان در نرم‌افزار اجرا نمایید.

ثبت ديدگاه