هیئت علمی 1397/5/19 18:23:01

هیئت علمی گروه DrCRM

مجید برقی
مجید برقیموسس و مدیر گروه مدیریت ارتباط با مشتری
مجید برقی، موسس گروه مدیریت ارتباط با مشتری است که به صورت تخصصی به آموزش، پژوهش و ارائه مشاوره به شرکت‌های خصوصی و دولتی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد. وی با دو دهه تجربه فعالیت در صنایع هواپیماسازی، خودرو و فولاد، تجارب ارزشمندی را در بخش‌های بازاریابی، فروش و طراحی تجربه مشتری به دست آورده است. کارشناس مهندسی صنایع (تحلیل سیستم‌ها)،‌ کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی‌ (مارکتینگ)‌ و سرممیز بین‌المللی ایزو ۹۰۰۰ می‌باشد.
امید فدایی منش
امید فدایی منشعضو هیئت علمی
امید فدایی منش دکترای اقتصاد کاربردی دانشگاه Antwerp بلژیک، کارشناس ارشد راهبری کسب و کار (MBA) دانشگاه Carleton کانادا و کارشناس کامپیوتر است که قریب به ۲۰ سال سابقه فعالیت علمی و اجرایی دارد. وی پژوهشگر در علوم مدیریت (با تمرکز بر بومی‌سازی مفاهیم)، عضـو انجمـن اهـل قلـم ایـران (مولف ۹ عنوان کتاب پژوهش محور)، سخنران و مدرس دوره های آموزشی متعدد در سازمان‌های دولتی و خصوصی، مجری پروژه‌های مشاوره و بهسازی مدیریتی سازمان‌های دولتی و خصوصی است.
آرش شارقی
آرش شارقیعضو هیئت علمی
آرش شارقی مدرس و مشاور بهبود کسب و کار، دانش آموخته مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی و MBA گرایش استراتژی است که بیست سال سابقه اجرایی، مدیریتی و مشاوره در صنایع و شرکتها مختلف در حوزه های تولید، فروش، استراتژی، مذاکره و… دارد. او بیش از ۱۲ سال سابقه تدریس مباحث فروش، مذاکره و ارتباطات را در کارنامه خود دارد و موسس و مدیر گروه بامداد توسعه ایده، عضو گروه مطالعات بازار ارزش و عضو هیات مدیره شرکت روشنگران سحر است.
احسان مومنی
احسان مومنیعضو هیئت علمی
احسان مومنی کارشناس ارشد مهندسی صنایع است که تخصص اصلی وی به کارگیری و پیاده سازی علوم تحلیل داده، داده کاوی و هوش تجاری در حوزه های تخصصی مهندسی صنایع است. دارای ۴ سال سابقه پیاده سازی پروژه های تحلیل داده و داده کاوی در کسب و کارهای مختلف می باشد.
محمدجواد کرباسیان
محمدجواد کرباسیانعضو هیئت علمی
محمد جواد کرباسیان، کارشناس مهندسی مکانیک و کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار در گرایش مدیریت سیستمهای اطلاعاتی است. او از سال ۸۸ در طراحی و ساخت دستگاههای صنعتی و نیمه صنعتی، در سطوح مختلف اجرایی و مدیریتی مشغول به فعالیت بوده و برنامه ریزی راهبردی و اجرایی اکثر پروژه ها بر عهده وی بوده است.
او سال ۹۳ و ۹۴ همزمان با گذراندن دوره کارشناسی ارشد، به مطالعه عمیق فضای بازار و طراحی فنی و ویژگیهای راه کارهای ارائه شده مدیریت ارتباط با مشتریان گذرانده است.
علی اکبر کاویانی
علی اکبر کاویانینویسنده، مسئول فنی وب‌سایت
علی اکبر کاویانی، مهندس صنایع (تحلیل سیستم)، حدود دو دهه به عنوان مدرس و مشاور رایانه و فن‌آوری اطلاعات در ایران و امارات فعالیت داشته است. تمرکز او در این گروه بر روی «ارتباط با مشتریان از طریق شبکه‌های اجتماعی» است. وبسایت شخصی وی کاویانی آنلاین است.
حسین شادمهر
حسین شادمهرنویسنده
حسین شادمهر، کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی (مدیریت استراتژیک) است. وی علاوه بر فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی، دارای بیش از ۱۵ سال سابقه اجرایی و مدیریتی در صنایع ماشین‌سازی، خودروسازی و نفت و گاز می‌باشد.
مؤسس، سردبیر و عضو هیئت علمی مجله تخصصی مهندسی صنایع (سامانه) بوده و هم اکنون علاوه بر سمت مدیریتی در صنعت خودروسازی، مشاور در زمینه‌ سیستم‌ها و مدیریت (مدیریت و برنامه‌ریزی استراتژیک، مدیریت زنجیره تامین، سیستم‌های نگهداری و تعمیرات) نیز می‌باشد.
صادق رشیدی
صادق رشیدینویسنده
صادق رشیدی، مدرس دانشگاه عضو انجمن تخصصی نظام مهندسی ، موسس شرکت بازرگانی و بازاریابی در زمینه صنعتی ، ۸ سال تجربه فعالیت در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی و ماشین آلات راهسازی دارد. تجارب او در حوزه‌های طراحی و مهندسی فروش و بازاریابی و ارتباط موثر با مشتریان می باشد. کارشناس ارشد مکانیک و علاقمند جهت فعالیت به صورت تخصصی در زمینه های تحقیق و فعالیت در زمینه کسب و کار، با تمرکز بر مدیریت ارتباط با مشتری می‌باشد.
جواد برقی
جواد برقینویسنده
جواد برقی تحصیلاتش را در رشته مهندسی برق انجام داده و پروژه‌های متعددی با نرم افزار متلب اجرا کرده است. چند سالی است به تدریس و آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد و حوزه تخصصی‌اش، زبان انگلیسی کسب و کار می‌باشد.